X

Web Tasarım

Hatlar giderildi Basitleştirildi
w2 Wisecp Teması

w2 Wisecp Teması

$25.00
Hatlar giderildi Basitleştirildi
w1 Wisecp Teması

w1 Wisecp Teması

$25.00
Yaprak Sayfa

Yaprak Sayfa

$25.00
Özel Yazılım

Özel Yazılım

$5,000.00
E-Ticaret - Özel

E-Ticaret - Özel

$1,000.00
Kurumsal - Özel

Kurumsal - Özel

$300.00

İhtiyacın Olanı Öde

Ödeme Periyotlarını Planla

Taksitlendir

1 2

Sıkça Sorulan Sorular

Her yıl ödeme yapmam gerekir mi?

Tasarım ve optimizasyon çalışması için yukarıda gözüken ücret tek seferliktir. Bir web sitesinin yayında kalması için domain ve hosting ihtiyaçları sınırsız temin edilmemektedir. Aylık veya yıllık ödeme yapmak gerekir. Biz müşterilerimiz için sıradan bir hosting'den çok daha kaliteli olan, TurkCell veri merkezinde bulunan yüksek teknoloji sunucularımızı müşterilerimize özel fiyatlarla sunuyoruz.

Kurulum yapıyor musunuz?

Kurulum işlemleri standart prosedürlerde olduğu gibidir. Kurulumdan çok daha fazlasını yapıyoruz. Hız optimizasyonu, Google kaydı, Kullanıcı odaklı özel tasarım ve dahası...

Kendi hostumda barındırabilir miyim?

Evet barındırabilirsiniz. Hosting hizmetinizin özelliklerini bizimle paylaşmanız, ihtiyaçlara uygun olup olmadığını belirleyebiliriz.

Teknik destek veriyor musunuz?

Ürünlerimizin standart işleyişi ile ilgili olabilecek her türlü sorun, hata ve aksaklık konularında teknik destek sunmaktayız. Bunun dışında kalan tüm konularda ücretli destek almanız gerekmektedir. İsterseniz yıllık destek paketini satın alarak, haftalık yedekleme hizmeti dahil, güncellemeler, sayfa düzenleme, adres değişikliği, gibi aklınıza gelen bütün konularda hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Ne kadar süre içerisinde teslim edilir?

Sizinle görüşmelerimiz ve araştırmalarımız sonrasında projenizin taslağını hazırlamış oluruz. Sonrasında, projenizin boyutuna göre kurulum ve uygulama en kısa sürede teslim edilir.

Teslimat nasıl yapılıyor?

Siparişiniz onaylandıktan sonra aldığınız hizmetler hesabınıza tanımlanır.

Kredi Kartı ile ödeme kabul ediyor musunuz?

Elbette. Tüm ödemelerinizi kredi kartı ile tek sefer veya 12 taksite kadar ödeyebilirsiniz. Taksitle yapılacak ödemelerde banka komisyon oranları söz konusu olmaktadır.

Banka Havale/EFT şeklinde ödeme yapabilir miyim?

Elbette yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken, sipariş esnasında ödeme seçeneğini "Banka Havale/EFT" olarak seçmektir. Son aşamada banka hesap bilgilerimiz verilecektir. Size uygun banka hesap bilgimize ilgili tutarı yatırabilirsiniz.

Ek modül ve düzenlemeler yapar mısınız?

Destek hizmeti satın almadıysanız, özel istek ve talepleriniz ücreti mukabilinde, iş müsaitliği durumuna göre değerlendirilmektedir.

İade imkânım var mı?

Proje çalışması tamamlandıktan sonra iade talebiniz olursa, ödemenizin %65'i iade edilir.

Top